FILMY SZKOLENIOWO - INSTRUKTAŻOWE

Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY


FILMY

Innowacyjna forma szkoleń, z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki przekazowi audiowizualnemu zapada w pamięci widza (– pracownika) skuteczniej, niż tradycyjna pogadanka. To również wygodna forma instruktażu oraz wizytówka do wykorzystania, zarówno w kontaktach z pracownikami jak i partnerami biznesowymi.

Film ma za zadanie przedstawienie aspektów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, jakie panują w miejscach prowadzenia prac konkretnej organizacji , w sposób ciekawy, przyjazny i motywacyjny dla uczestników szkolenia. Jednocześnie pobudza ciekawość, prowokuje do konkretnych działań i motywuje do bezpiecznej pracy.

_DSC0298

SONY DSC

NASZ ZESPÓŁ

To specjaliści z branży filmowej, reklamowej, PR oraz BHP.

Jesteśmy grupą młodych osób, których połączyła pasja i zamiłowanie do wykonywanej pracy. Wyróżnia nas nieszablonowe, kreatywne podejście do nowych rozwiązań w swych branżach. Mamy wiele pomysłów, potrafimy dostosować się do oczekiwań Klienta oraz personalnie i oryginalnie podejść do każdej organizacji, która zechce podjąć z nami współpracę.

 

Korzyści z filmu

 

SZKOLENIA WSTĘPNE

Uzupełnienie szkolenia wstępnego filmem, stworzy  możliwość do szybszej adaptacji w nowym środowisku pracy. Obraz  oddziaływać będzie mocniej na działania i decyzje podejmowane przez nowego pracownika. Zaowocuje to realnymi decyzjami podczas pierwszych prac na stanowiskach, jakie przedstawione zostały już podczas seansu.

SZKOLENIA OKRESOWE

Szansa na wybudzenie z rutyny doświadczonych pracowników, poprzez przedstawienie realnych zagrożeń na znanych im stanowiskach. Często same rozmowy nie trafiają do doświadczonych pracowników, którzy twierdzą, że znane im od lat środowisko nie jest już w stanie ich zaskoczyć. Dzięki wymownym scenom ich zaufanie do czynników materialnych zmaleje na korzyść czynnika ludzkiego.

INSTRUKTAŻE

Uzupełnienie instruktażu BHP skupione na konkretnym zadaniu, zakresie pracy (specjalizacja zakładu, prace niebezpieczne, problematyczne, stwarzające wysokie ryzyko, itp.). Tematyka filmu nie rozprasza o różne zagadnienia, skupia się na jednym, konkretnym zadaniu czy procesie prac, omawiając mogące wystąpić zagrożenia, lecz przede wszystkim kładzie nacisk na profilaktykę, poprawne zachowanie, prawidłowe zastosowanie środków ochrony, dobre praktyki czy też reakcje w razie wystąpienia sytuacji niebezpiecznej, itp.

 

Rodzaje pakietów

W swojej ofercie posiadamy 3 rodzaje pakietów:

  1. film wprowadzająco - promujący - średni czas: 15-20 minut
  2. film wprowadzający - średni czas: 10-15 minut
  3. film instruktażowy - średni czas: 5-10 minut

 

Co ważne

każdy film tworzony jest indywidualnie dla Klienta, efekt usługi jest w całości spersonalizowany,

tworzymy na terenie Klienta, z wykorzystaniem Państwa stanowisk i miejsc pracy, aby gotowy materiał był w 100% wiarygodny dla odbiorców,

jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, w kwestii scenariuszy, aranżacji planu, doboru lokalizacji i aktorów. Ze swej strony oferujemy również kompleksową, samodzielną realizację projektu filmowego lub fotograficznego,

w każdym momencie mają Państwo możliwość do zgłaszania swoich uwag.

 

 

  Cennik   Formularz kontaktowy