11 studentów

Witamy na szkoleniu okresowym z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników na stanowiskach administracyjno – biurowych. 
Szkolenie to zorganizowane zostało przez firmę HLS Marek Niedziałkowski w formie samokształcenia kierowanego, co oznacza, że mają Uczestnicy otrzymują dostęp do materiałów szkoleniowych, po czym sami je analizują, w wybranym przez siebie momencie dnia pracy i przeznaczając na nie tyle czasu, na ile aktualnie mogą sobie pozwolić.

Prosimy, by przed rozpoczęciem kursu zapoznali się Państwo z przekazaną drogą mailową instrukcją, która szczegółowo wyjaśnia zasady poruszania się po platformie, jak również zaliczania poszczególnych lekcji i wypełniania egzaminu końcowego. Na każdym etapie szkolenia zapewniamy również Państwu możliwość kontaktu z nauczycielem.

Czas trwania naszego szkolenia dla Państwa to 30 dni, licząc od daty przekazania danych niezbędnych do zalogowania się na niniejszej platformie.

Życzymy owocnego szkolenia!
Zespół HLS

Nauczyciel

Awatar użytkownika Nauczyciel

Szanowny Uczestniku naszego szkolenia okresowego BHP – pamiętaj, że na każdym etapie trwania szkolenia masz możliwość kontaktu ze specjalistą ds. BHP – opiekunem Twojego szkolenia. Jeśli w trakcie analizy materiałów natrafisz na niejasności, coś wzbudzi w Tobie niepewność, czegoś nie rozumiesz lub zechcesz zgłębić wiedzę o konkretnym zagadnieniu – śmiało napisz do nas! Zapewniamy, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zespół HLS szkolenia@hls.net.pl
70.00zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *